Laserska epilacija u salonu Bel Corpo

Laserska epilacija · Vračar

Glatke noge za leto počinju u novembru.

Potrebno je najmanje 6 tretmana na 4 nedelje – ako počnete sada, završavate pre leta.

  • 10+ godina na Vračaru
  • Diodni laser sa hlađenjem

Plan tretmana

Počnete u novembru, završavate u aprilu.

  1. 1NOV
  2. 2DEC
  3. 3JAN
  4. 4FEB
  5. 5MAR
  6. 6APR

6 tretmana · razmak 4 nedelje · van sezone sunčanja

Cene

Cene po regiji

−20%Paket od 6 tretmana je 20% povoljniji

Regija1 tretmanPaket (6)
Pazuh2.0009.600
Prepone2.50012.000
Pola nogu5.00024.000
Cele noge8.00038.000
Cele noge + prepone9.00043.000
Nausnice1.0004.800

Cene su u RSD.

Pogledaj sve cene

Kako izgleda

Tri koraka do glatke kože

Tretman laserske epilacije
  1. 1

    Konsultacije

    Procenjujemo stanje kože, tip dlake i potreban broj tretmana.

  2. 2

    Trajanje tretmana

    Epilacija se radi efikasno i brzo, zavisno od veličine regije koju tretiramo (10–45 min).

  3. 3

    Kontinuitet tretmana

    Epilacija se radi u razmaku od 4 nedelje, između tretmana dlake samo brijete po potrebi.

Česta pitanja

Česta pitanja

Osećaj tokom tretmana razlikuje se od osobe do osobe i zavisi od regije koja se tretira i individualne osetljivosti. Može se osetiti blago peckanje ili kratkotrajan osećaj toplote. Sistem kontaktnog hlađenja pomaže u povećanju udobnosti tokom tretmana.

Zanima vas više o proceduri, pripremi i rezultatima?

Sve o laserskoj epilaciji

Iskustva

Šta kažu klijentkinje

Uskoro — utisci klijentkinja.

Konsultacije

Niste sigurni šta vam treba?

Ostavite ime i broj – javićemo vam se da zakažemo konsultacije.

Regije (opciono)

Javljamo vam se telefonom u najkraćem roku.

Već znate šta želite? Zakažite tretman

Lokacija

Katanićeva 12, kod Hrama Svetog Save

Salon lepote Bel Corpo — enterijer
  • Katanićeva 12, 11000 Beograd
  • Pon–Pet 12–20h · Sub 12–17h
  • 063/10-11-955
Pokreni navigaciju